lovecké boty

Namibia

cena od 29 000 kč

kvalita

Nejvyšší kvalita

Práce na ručně šité rámové obuvi je zdlouhavá a řemeslně náročná, zaručuje však nejvyšší kvalitu zpracování s důrazem na detail a preciznost. Obuv je díky tomu (při správné a pravidelné péči) téměř nesmrtelná.

kuze

Kůže z Afrického Kudu

Tuto kůži lze do jisté míry co do funkčnosti přirovnat k moderním materiálům s membránou – chrání proti vodě, ale zároveň dýchá. Tím, že kůže pochází ze zvířete, které se pohybuje svobodně na velkém území, má naproti běžně chovanému skotu mnoho oděrek a jiných „kazů“, které však na této botě působí zajímavě a autenticky. Nemusíte se obávát, kůže pochází z tamní farmy, která svým podnikáním napomáhá chránit ohroženou divokou zvěř.

pirko

Lehká obuv, lehký krok

Tyto lovecké boty jsou velice lehoučké a konstruované, tak aby našlapování bylo lehké a tiché, jako když našlapuje kočka. Toto je dosaženo mimo jiné díky měkké přírodní kaučukové podrážce

noha

Noha jako v bavlnce

Nešijeme univerzální velikosti, kterým se musí Vaše noha podřídit. Právě naopak. Bota je ušita dle Vaší nohy. Žádné otlačené palce a sedřené paty. Ergonomická vložka zajistí správné tlakové rozložení chodidla, šetří Vaši klenbu a sníží riziko úrazu.

kvalita

Kvalitní servis

Prodejem bot to u nás nekončí. Protože naše boty děláme fortelně, nějaký ten pátek Vám rozhodně vydrží. Výměna podešve či jiné opravy hravě zvládneme. Jsme Vám k dispozici po celou životnost Vaší boty.

Obvyklý průběh zakázky

1

Schůzka

Domluvíme si s Vámi schůzku, na které Vám oměříme nohu a doladíme design bot. Pro zahájení zakázky si obvykle bereme okolo 5 000,- Kč zálohy. Zbytek je splatný až po předání obuvi.

2

Kopyto

Na základě měření zhotovíme kopyta.

3

Zkušební boty

Nejprve vyrobíme zkušební boty. Na nich si ověříme, zda Vám budou dobře sedět.

4

Ušití bot

Na základě zkušebních bot, doladíme případné nepřesnosti na kopytech. Nakonec ušijeme finální boty.

5

Předání hotvého páru

Hotové boty si vyzvednete u nás v dílně, nebo je předáme osobně či zašleme kurýrem.

Máte zájem o naše namibie?